שדרוג אתרים

לא מרוצה מהאתר שלך? לפעמים מתעורר בבעלי עסקים צורך בשדרוג אתר. שדרוג אתרים יכול להיות מבחינת נראות האתר, שדרוג עיצוב אתר, שיפור מהירות טעינה של אתר, עדכון טקסט או תמונות חדשות ועוד.

למה לשדרג אתר?

עסק הוא דבר חי ומשתנה, כמוהו גם צריך להיות האתר. מאחר והאתר הוא הפנים של העסק שלך אונליין, חשוב שהוא יהיה מעודכן, מהיר, מעוצב וכן, גם רלוונטי. 

יש לך אתר וורדפרס ישן? מעבר לפעולות התחזוקה של האתר אשר חשוב שיעשו באופן שוטף, כדאי להתאים את האתר לסטנדרטים של התקופה הנוכחית. אתר לא מעודכן משאיר אותך מאחור ביחס למתחרים שלך, יכול ליצור בקרב הגולשים חוויה מוטעית לגבי השירות או המוצר המוצע, לגרום לנטישה של גולשים עקב מהירות טעינה איטית, לפגוע באבטחה של האתר ועוד. 

אם קיבלת תגובות מלקוחות שגלשו באתר או הסתובבת עם תחושת בטן שהאתר לא מייצג את הפנים של העסק בצורה נכונה, הגיע הזמן לשדרג את האתר. שדרוג אתרים יכול להיות תחליף זול יותר לבניית אתר חדש, בנייה ואפיון של אתר מאפס יכולה לקחת זמן רב ולהגדיל את ההוצאות של העסק. 

שדרוג אתר יכול גם להגיע מצורך להרחיב את העסק ואת הפעילות שלו. במקרה זה, שדרוג האתר יתבטא בהוספת חנות אינטרנטית או עמוד מכירת מוצר בודד, הקמת בלוג לצורך הוספת תכנים לאתר, הוספת שפה נוספת לאתר וכדומה.

לרוב, מטרת העל בשדרוג אתרים היא לשפר את חווית הלקוח (הגולש) בזמן שהותו באתר, כך נוביל ליותר מכירות, לידים, הרשמות ובעצם לענות על המטרה המרכזית שלשמה בנית אתר מלכתחילה.

אז מה בעצם כולל שדרוג אתרים?

ישנן דרכים רבות לשדרג את האתר, הן באופן טבעי פועל יוצא של צורך של בעליו:

כמה עולה לשדרג אתר?

אפשר לומר שהתשובה היא דיי מתבקשת, תלוי. 
ניתן לבצע את שדרוג האתר במסגרת מחיר פיקס, כלומר בעלות גלובלית או בעבודה שעתית. כך או כך המחיר יהיה תמיד תלוי בכמות העבודה שיש לבצע באתר ובמורכבות שבה. 

חשוב לציין שברוב המקרים בניית אתר חדש תהיה יקרה ומיותרת במקרה שיש לך כבר אתר וורדפרס קיים. במקרים אחרים, לפעמים נרצה להתחיל ממש מאפס וליצור סביבה חדשה ונקייה לעבודה על האתר.

עוד בבלוג של שוף

ההבדל בין עמוד נחיתה לאתר

אתר אינטרנט הוא אוסף של עמודים שבהם משתמשים יכולים לקבל מידע ולבצע פעולות כגון רכישת מוצרים, קבלת שירותים, וכו'. עמוד נחיתה הוא עמוד ייחודי הנועד להפנות את המשתמש לביצוע פעולה מסוימת כמו רכישה או מילוי טופס. למדו עוד במאמר הבא.

קראו עוד »

רוצה לדבר על העסק שלך?

או למלא טופס:

לשיחה לחצו כאן
1
רוצה לדבר?
Shoof Digital
היי!
שנדבר בוואטסאפ?