צ'ק ליסט לקידום אתר SEO

בניתם אתר? מצויין! עכשיו חייבים להתאים אותו למנוע החיפוש של גוגל כדי לקדם אותו גם בצורה אורגנית. הנה כמה דברים מרכזיים וחשובים שיש לדאוג להם כדי שגוגל תאהב את האתר שלכם.

בתהליך בניית האתר חשוב והכרחי להכין אותו לקריאה של מנוע החיפוש של גוגל. גוגל סורקת את האתר שלנו לאחר עלייתו לאוויר ומאפשרת לו במידה ויעמוד בסטנדרטים מסוימים להופיע בתוצאות החיפוש הראשונות. ככל שהאתר יתאים ויהיה קריא לגוגל – כך הסיכוי שהמיקום שלו בתוצאות החיפוש יהיה גבוה יותר. כך הגולשים יזכו למצוא את האתר במהירות והתנועה אליכם לאתר תגבר!

חשוב מאוד לבצע את ההתאמות והקידום תוך כדי תהליך הבנייה של האתר על מנת למנוע עבודה כפולה וארוכה לאחר מכן. יש להיעזר במקצוען קידום אתרים על מנת לעשות זאת בצורה נכונה ואפקטיבית. 

אנו ממליצים להשתמש בתוסף YOAST (אפילו בגרסתו החינמית) ודומיו על מנת לוודא שהאתר עומד בסטנדרטים של מנועי החיפוש.

אז הנה כמה דברים שחשוב לדאוג להם באתר:

כמובן שישנן עוד בדיקות ותיקונים נוספים שיש לבצע אך אלו עיקרי הדברים. חשוב להיעזר לצורך קידום שוטף של האתר במקדם אתרים מקצועי אשר יסייע לשפר את המיקום בגבוה בגוגל ולנטר בעיות באתר לאורך זמן.

עוד בבלוג של שוף

כמה עולה עמוד נחיתה?

עמוד נחיתה הוא מצרך חשוב היום לכל עסק, בין אם המטרות העסק הן מכירת מוצר, שירות או הרשמה לרשימת תפוצה בין השאר. אז כמה עולה עמוד נחיתה היום? מה טווח המחירים לעמודי נחיתה שיעשו את העבודה?

קראו עוד »

שדרוג אתרים

לא מרוצה מהאתר שלך? לפעמים מתעורר בבעלי עסקים צורך בשדרוג אתר. שדרוג אתרים יכול להיות מבחינת נראות האתר, שדרוג עיצוב אתר, שיפור מהירות טעינה של אתר, עדכון טקסט או תמונות חדשות ועוד.

קראו עוד »
לשיחה לחצו כאן
1
רוצה לדבר?
Shoof Digital
היי!
שנדבר בוואטסאפ?